KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154300
nr 1515 4300
Lars-Ã…ke Svenheden
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -00. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 41x46 cm
Lars-Åke Svenheden, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2023
kl 20:19:56
16/1 17:02:56
Lars-Ã…ke Svenheden
Läs mer om Lars-Ã…ke Svenheden